Jakie oświetlenie stosujemy na weselu?

W swojej ofercie posiadamy możliwość wynajęcia dodatkowego oświetlenia, które niesamowicie przydaje się zarówno podczas imprezy firmowej, wesela, imprezy sylwestrowej lub urodzinowej. Korzystamy z laserów, które świetnie wyglądają na suficie – są świecącymi się czerwonymi oraz zielonymi plamkami, które wesoło latają po suficie sali weselnej lub klubu. Pamiętajmy, że będą bardzo przeszkadzać naszym oczom, a wiązka laserowa jest niebezpieczna dla wzroku, dlatego nigdy nie kierujemy ich w stronę gości tańczących na parkiecie oraz kamerzystów lub fotografów.

Korzystamy również z oświetlenia LED, które podczas gdy wyłączone są tradycyjne żarówki o żółtej barwie daje możliwość wybrania kolorów oświetlających salę. Najczęściej oraz najchętniej wybieranymi kolorami są kolory z zakresy RGB (czerwony, zielony lub niebieski). Podczas wyjątkowo szybkich i dynamicznych kawałków kolory zmieniają się z dużą częstotliwością. Oświetlenie LED, którego stosujemy jest wysoce energooszczędne. Dzięki temu nawet w salach, które nie dysponują odpowiednio mocnym zasilaniem.

Wzbudzającym ogromną ciekawość gości jest zestaw kolorofonów. Są to lampy dużej mocy, które dzięki zastosowaniu kręcących się w rytm muzyki małych kolorowych szyb powoduje zmianę koloru świecącej wiązki. Zastosowanie wewnątrz nich mikrofonu, który reaguje na uderzenia subwoofera daje możliwość synchronizacji obracających się silniczków z aktualnie granym przez nas kawałkiem.

Zachęcamy do kontaktu z nami, opowiemy jeszcze więcej o oświetleniu, które stosujemy. Film, który został tutaj umieszczony pokazuje opisane powyżej urządzenia oświetlające.

Wstecz